Stowarzyszenie Sportowy Bohater

Rękawice bramkarskie z podpisem Jerzego Dudka

Człowiek, który wybronił finał LM w 2005 roku - w dużej mierze dzięki niemu Liverpool uniósł wtedy Puchar Ligi Mistrzów. Prawdziwa legenda klub z Anfield, jako były zawodnik Realu Madryt i 60-krotny reprezentant Polski przeznaczył na licytację rękawice z własnym podpisem! Jesteś bramkarzem? To kapitalna okazja by dotknąć tej historii z bliska.

Okolicznościowa koszulka Trefla Gdańsk

Siatkarska drużyna z trójmiasta ofiarowała nam wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju koszulkę okolicznościową przygotowaną na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę! Walcząca obecnie w ćwierćfinale siatkarskiej LM ekipa, której barwy reprezentują m.in Piotr Nowakowski (dwukrotny mistrz świata z 2014 i 2018 roku) oraz Wojciech Grzyb (vice-mistrz świata z 2006 roku)

Piłka podpisana przez Michaela Ballacka

Na naszej aukcji będzie można wylicytowac także piłkę podpisaną przez dwukrotnego medalistę MŚ w piłce nożnej (Korea 2002 - srebro, Niemcy 2006 - brąz) oraz Vice-mistrza Europy z roku 2008! Michael Ballack - bo o nim mowa podczas swojej bogatej kariery zanotował prawie 100 występów w seniorskiej reprezentacji Niemiec grając w tymczasie w klubach takich jak: Chelsea Londyn czy Bayern Monachium! Teraz dzięki Fundacji Sport Twoją Szansą piłka podpisana przez niego może trafić właśnie do Ciebie!

Koszulka I edycji Wykopmy Raka!

Pamiątkowa koszulka z poprzedniej edycji naszej akcji z podpisami gwiazd, które pomogły nam w ubiegłym roku!

Książka "Historia bez cenzury" autorstwa Wojtka Drewniaka

Wojtek to założyciel kanału na portalu Youtube o takiej samej nazwie jak książka. Dzięki jego wsparciu możecie wylicytować książkę z jego podpisem i dedykacją.

Znajdź nas!

Facebook instagram