Stowarzyszenie Sportowy Bohater

Licytacje na Wielkim Finale Wykopmy Raka!

14.03.2019

Podczas naszego wydarzenia będziecie mogli wziąć udział w licytacji niezwykłych przedmiotów takich jak:

1. Plastron startowy Kamila Stocha - prawdziwa gratka dla fanów skoków narciarskich! Oryginalny plastron podpisany przez naszego mistrza z konkusu w Oberstdorfie w którym Kamil skakał podczas Turnieju Czterech Skoczni sezonu 2018/2019. Dodatkowo pocztówki z podpisami całej naszej kadry skoczków z pamiętnego sezonu 2016/2017 od Eve-nement Team.

2. Koszulka Zbigniewa Bońka - Polski Związek Piłki Nożnej podarował nam pamiątkową koszulkę Prezesa Zbigniewa Bońka z jego podpisem. Polski "Bello Di Notte" - zdobywca Ligi Mistrzów oraz dwukrotnie Superpucharu UEFA z Juventusem również wspiera naszą akcję!

3. Rękawice bramkarskie Jerzego Dudka - człowiek, który wybronił finał LM w 2005 roku - w dużej mierze dzięki niemu Liverpool uniósł wtedy Puchar Ligi Mistrzów. Prawdziwa legenda klub z Anfield, jako były zawodnik Realu Madryt i 60-krotny reprezentant Polski przeznaczył na licytację swoje rękawice! Jesteś bramkarzem? To kapitalna okazja by dotknąć tej historii z bliska.

4. Oficjalna Piłka Ligi Mistrzów 2018/2019 z podpisem Jerzego Dudka - Chcesz by w Twojej gablocie znalazła się tegoroczna oficjalna piłka LM z podpisem wielkiego polskiego bramkarza? Nic prostszego! Przyjdź i wesprzyj naszą akcję, a będziesz miał szansę zostać posiadaczem jednego z najcenniejszych jej egzemplarzy!

5.Okolicznościowa koszulka Trefla Gdańsk - siatkarska drużyna z trójmiasta ofiarowała nam wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju koszulkę okolicznościową przygotowaną na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę! Walcząca obecnie w ćwierćfinale siatkarskiej LM ekipa, której barwy reprezentują m.in Piotr Nowakowski (dwukrotny mistrz świata z 2014 i 2018 roku) oraz Wojciech Grzyb (vice-mistrz świata z 2006 roku)

6. Koszulka Legii Warszawa sezon 2018/2019 - Oryginalna koszulka stołecznej drużyny z podpisami zawodników występujących w barwach klubu z łazienkowskiej w sezonie 2018/2019 przekazana nam przez Fundację Legii.

7. Koszulka Legii Warszawa sezon 2016/2017 - Oryginalna koszulka stołecznej drużyny z podpisami kilku zawodników grających w barwach Legii w sezonie 2016/2017, która otrzymaliśmy od sklepu R-GOL.

8. Książka "Historia bez cenzury" autorstwa Wojtka Drewniaka - Wojtek to założyciel kanału na portalu Youtube o takiej samej nazwie jak książka. Dzięki jego wsparciu możecie wylicytować książkę z jego podpisem i dedykacją.

9. Okulary CyberMariana - cóż to za okazja! Kto nie chciałby zostać posiadaczem słynnych okularów Cyber Mariana?! Tylko u nas, tylko w niedzielę fani Mariana będą mieli okazję wylicytować ten unikatowy gadżet!

10. Koszulka I edycji Wykopmy Raka - pamiątkowa koszulka z poprzedniej edycji naszej akcji z podpisami gwiazd, które pomogły nam w ubiegłym roku!

11. Koszulka II edycji Wykopmy Raka - pamiątkowa koszulka z naszego wydarzenia z podpisami naszych niesamowitych gości - sportowych bohaterów - uczestników Meczu Gwiazd 2018/2019.

12. Piłka podpisana przez Michaela Ballacka - na naszej aukcji będzie można wylicytowac także piłkę podpisaną przez dwukrotnego medalistę MŚ w piłce nożnej (Korea 2002 - srebro, Niemcy 2006 - brąz) oraz Vice-mistrza Europy z roku 2008! Michael Ballack - bo o nim mowa podczas swojej bogatej kariery zanotował prawie 100 występów w seniorskiej reprezentacji Niemiec grając w tymczasie w klubach takich jak: Chelsea Londyn czy Bayern Monachium! Teraz dzięki Fundacji Sport Twoją Szansą piłka podpisana przez niego może trafić właśnie do Ciebie!

Znajdź nas!

Facebook instagram